Главная > Полезная информация > Рерайтинг онлайн — простий спосіб заробити сидячи вдома

Рерайтинг онлайн — простий спосіб заробити сидячи вдома

seowareНавколо рерайтингу, як і будь-якого іншого нового напрямку, здатного приносити дохід, виникає чимало чуток та домислів. Спеціально для тих, хто задається питанням із серії «як стати рерайтером і швидко заробити свої перші гроші в інтернеті», – інформація, як то кажуть, з перших рук.

Для початку давайте спробуємо зрозуміти, що це за професія? Як стати тим, хто, сидячи вдома, може заробляти цілком пристойні суми на своєму вмінні грамотно писати?

Якщо вже зовсім просто, то професійний рерайтер та копірайтер – це людина, яка створює тексти та статті на певну тематику та отримує за це гонорар. Продаватися «готові вироби», тобто написані тексти, можуть двома способами. Перший передбачає пошук клієнта / замовника (безпечніше робити це через біржі копірайтингу ) і виконання роботи під замовлення, а другий — написання статей та подальша їх продаж в магазинах готового контенту на тих же сайтах.

Щоб довго не шукати надійну біржу статей та цікавих завдань для співпраці, ми рекомендуємо вам вітчизняний сервіс Seoware, який був створений спеціально для наших громадян.

Написання статей — робота яка доступна кожному

Робота з текстами не має вікового цензу, ні обмежень за станом здоров»я (зрозуміло, в розумних межах, що не заважають праці) чи рівнем освіти (наявність або відсутність диплома тут мало кого хвилює). Тобто, по той бік екрану може з однаковим успіхом перебувати як підліток, який підробляє у вільний час, так і людина, чий вік відноситься до категорії «далеко за…».

Але це зовсім не означає, що будь-який бажаючий зможе прямо завтра стати успішним копірайтером і заробити на «писанині» вагому суму. Шлях фрілансера покритий величезним числом перешкод, переступити які повинен кожен автор, який бажає успішно працювати на біржі копірайтингу Seoware.

Робота копірайтер на дому

Заходи, що допомагають в роботі копірайтера:

  • Підвищення грамотності. Як би не був автор впевнений в своїх знаннях, час від часу не завадить поглядати в орфографічний словник або згадувати правила синтаксису. Помилки так само недоречні, як і описки – що може продати або запропонувати той, кого можна критикувати за помилки?

  • Напрацювання словникового запасу. Чим більше синонімів та нестандартних обертів виявляється в розпорядженні автора, тим простіше зробити статтю не тільки унікальною, але і цікавою для читача. Можливо, оригінальність подачі стане тією родзинкою, що виділить вашу статтю з багатьох подібних.

  • Розширення загального кругозору. Банально, звичайно, але чим більше в арсеналі райтера питань, на які він здатний відповісти зі знанням справи, тим більш потребуючими будуть його послуги.

  • Вивчення технічних засобів. Це необхідно не тільки для написання, але і для розміщення текстів на веб-ресурсах. Тут – корисні і функціональні програми (онлайн-сервіси з перевірки грамотності, підбору ключів для SEO), і можливості різних текстових редакторів (як мінімум, Word), знання платформ, на яких створюються сайти, та багато іншого.

  1. Пока что нет комментариев.
  1. Пока что нет уведомлений.
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×